תחרות או לא להיות

בשנים האחרונות השימוש בתחרות תפס תאוצה אדירה. כיום יש אינסוף אפשרויות והמבחר רק הולך וגדל לשמחתנו המעצבים,ובעיקר לשמחתכן הכלות. התחרה הנכונה יכולה ליצור את המראה המיוחד שאת מבקשת לעצמך- דרמטי, עשיר, או דווקא רומנטי? הכל תלוי בסוג התחרה ובמינונים.

הנה כמה מהסוגים הבולטים:

תחרת טול מחורזת - תחרה שברובה עשוייה מחרוזים. הדוגמאות רקומות על טול (לפעמים על שיפון) ועשירות בחרוזים שונים: פנינים, חרוז עגול, חרוז באגט (מרובע וארוך), שיבוצים, קריסטלים ועוד..לפעמים עשוייה מחרוזים בלבד ולפעמים בשילוב חוט רקמה שמקליל קצת את המראה ועדיין שומר על עושר ויוקרה.

גיפיור - תחרה העשויה מרקמת חוטים בלבד, בד"כ בדוגמאות עבות ובולטות.התחרה לא רקומה על בסיס (טול לדוג') כך שהיא מלאה ברווחים מעניינים בין האלמנטים. הבד יציב ונוקשה יותר ולעיתים משולב בחריזה עדינה או פייטים.

תחרה צרפתית - תחרה עדינה מאוד. מתאפיינת במראה קליל ורומנטי. מתאימה מאוד למראה הוינטאג' הרך ומצוינת לשמלות עשירות בבד או לשובלים.

סולטיס - אחת התחרות העדינות והיוקרתיות שקיימות. עשויה מסיבים עדינים , בדוגמאות צפופות יחסית וללא בסיס. יכולה להופיע בחריזה עדינה או חלקה לגמרי.

תחרה ונציאנית - בעבר הייתה עשויה בעבודת יד בלבד ומחירה היה גבוה ביותר. היום היא מיוצרת במכונה ולכן נגישה הרבה יותר.לתחרה רושם כבד, לכן תשולב בדרך כלל עם בדים עדינים יותר, או חלקים כאפליקציה.

ועכשיו לאחר שעשינו סדר בבלאגן , מהי התחרה שלך?

Israel ohayon
נשמח לעזור לך למצוא את השמלה המושלמת, השאירי פרטים נשוב אליך בהקדם.
מאשרת קבלת דוא"ל